نرم افزار اندروید مدیریت مالی فروشگاه رزاق
				
					etratesamet.ir/?p=3058
				
			
به گزارش پایگاه قرآنی عترت صامت، مدیر مرکز خدمات قرآنی عترت صامت از تولید و انتشار نرم افزار حسابداری آسان "رزاق" در این پایگاه فرهنگی خبر داد.

به گزارش پایگاه قرآنی عترت صامت، مدیر مرکز خدمات قرآنی و فرهنگی عترت صامت از تولید و انتشار نرم افزار حسابداری آسان “رزاق” در این پایگاه فرهنگی خبر داد.

افشارنیا با اشاره به شعار سال و اهمیت پرداختن به مسائل اقتصادی گفت: یکی از مواردی که به اقتصاد ما کمک می‌کند پرداختن به تولیدکنندگان خرد و مشاغل خانگی است. و یکی از مواردی که موجب رفع موانع تولید و تسهیل اشتغال است همین حسابداری آسان و هوشمند است که ما در نرم افزار رزاق این اهداف را دنبال می‌کنیم.

این فعال قرآنی ضمن اعلام این مطلب که ما با اقتصاد غربی و دلار و پول بدون پشتوانه و ارزش واقعی مخالفیم. و آن را مصداق ربا و جنگ با خدا می‌دانیم. و معتقدیم تا پول و اقتصاد اسلامی احیاء نگردد، سایر فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی آب در هاون کوبیدن است!

وی در معرفی این برنامه مدیریت مالی اذعان داشت: این برنامه با امکاناتی هوشمند و کاربردی که دارد، برای افرادی که مایل به ثبت و مدیریت فروش خود هستند بسیار نافع است.

افشارنیا افزود سعی شده به لحاظ عملکرد خیلی ساده و آسان و به دور از زوائد و حواشی باشد.

برخی از امکانات برنامه رزاق:

امکان ثبت و مدیریت کالا
امکان ثبت و مدیریت صورتحساب
ذخیره صورتحساب به صورت حرفه‌ای در قالب متنی و pdf
امکان در ج نماد فروشگاه و امضای مسئول فروشگاه در صورتحساب
ارسال صورتحساب به پیامرسان‌ها
جستجوی حرفه‌ای در صورتحساب‌ها و اجناس
گزارشگیری از انبار و صورتحساب‌ها و بدهکاران
پشتیبان‌گیری و بازیابی اطلاعات
پایداری برنامه در صورت داشتن تعداد زیادی کالا و صورتحساب
سایر امکانات مفید دیگر …

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

حمایت قرآنی

در صورت تمایل به حمایت از فعالیت‌های قرآنی و نیز مشارکت در توسعه و گسترش آموزه‌های قرآن کریم و معارف دینی، از طریق این بخش کمک‌های نقدی خود را به صورت مستقیم واریز نمایید.