🔶 سعی کنیم بیشتر نیازهایمان را مستقیماً از طبیعت تهیه کنیم تا از شر انسانهای زیاده طلب و خطرات بیشمار مواد شیمیایی و اتمی در امان باشیم.

🔶 نمک طبیعی (سنگ نمک، نمک کوهستان، نمک رودخانه و دریا) را جایگزین نمک های سمی یددار موجود در بازار کنیم تا از فشارخون در امان بمانیم.

🔶 روغن های طبیعی (روغن زیتون، آفتابگردان، کنجد، شحم یا پی دور قلوه گاو، روغن زرد گاوی، کره و …) را جایگزین روغن های خطرناک مایع و جامد که از نفت و پارافین و روغن پالم ساخته شده کنیم تا از گرفتگی عروق، سکته و چربی خون در امان بمانیم.

🔶 شیرینیهای طبیعی مثل خرما، عسل و خصوصاً شکر نیشکر (شکر سرخ یا قرمز و یا قهوه ای و یا طبرزد هم میگویند) را جایگزین شکر سفید و قند، پولکی، نبات و شیرینیهای مضر صنعتی کنیم تا از قند خون دیابت در امان باشیم.

🔶 نان را تا جای ممکن در منزل تهیه کنیم (هر چند کمی مشکل به نظر میرسد) و یا گندم آن را از جای مطمئن خریداری و آن را با سبوسش آرد کنیم و با آب بدون کلر و نمک طبیعی و مایه خمیر معمولی خمیر کنیم (بدون جوش شیرین و مکملهای مضر شیمیایی) و به نانوا دهیم تا در تنور گلی بپزد و در کیسه پلاستیک هم قرار ندهیم.

🔶 از غذاهای صنعتی و کارخانه ای و اکثر اجناس سوپریها جدا بپرهیزید و تا جای ممکن از خوراکی های طبیعی مثل لبنیات، گوشت، تخم مرغ، میوه و سبزیجات محلی و فله ای استفاده کنیم.

🔶 برخلاف سفارشهای ناصحیحی که بعضاً توسط افراد مغرض مطرح می شود مبنی بر اینکه باید لاغر شویم سعی کنیم با غذاهای طبیعی چاق و قوی شویم.

🔶 دو وعده غذا بخوریم یکی در طول روز و یکی در طول شب و تا گرسنه نشده ایم غذا نخوریم. آب نیز نباید بیش از تشنگی و نیاز بدن بنوشیم.

🔶 بهترین گوشت گوشت گوسفند، شتر و کلاً گوشت قرمز است و گوشت سفید (مرغ و ماهی و …) چنان که تبلیغ می شوند مفید نیستند.

🔶 بیشتر ورزش های امروزی عمر و سلامتی را کم می کند و این در حالی است که اگر موارد مطرح شده در این مطلب را رعایت کنید (استفاده از تغذیه طبیعی و پرهیز از محصولات صنعتی و کارخانه ای) نیاز به ورزش نیست و تحرک معمولی و امور روزانه برای سلامتی کفایت می کند.

🔶 تا جای ممکن از مراجعه به بیمارستان و پزشکی شیمیایی به شدت اجتناب کنید و دردهای خود را از طریق داروهای کاملاً موثر و معجزه آسای اسلامی (مدرسه فقاهت آیت الله تبریزیان) و داروخانه های مورد تایید ایشان در سرتاسر کشور تهیه نمایید که هم ارزان است و هم عوارض ندارد و هم قابل دسترس است و بسیار سریع عمل می کند و نکته مهمتر اینکه برای تمام بیماری ها راهکار موثر دارد. مثلا شما دیگر سرما نخواهید خورد و اگر خوردید حتی اگر شدیدترین نوع آنفولانزا و کرونا هم باشد براحتی با داروی امام کاظم کمتر از سه روز کاملاً درمان خواهید شد (إن شاءالله).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 6 =