etratesamet.ir/?p=2469
				
			
اگر بیمار و یا مشکل حادی دارید، و یا اگر مایلید سلامتی فرزندتان را با عقیقه و قربانی کردن برای خدای قادر و متعال بیمه کنید و یا قصد دارید برای اموات و درگذشتگان خود کاری کنید و یا اینکه برای سلامتی امام زمان(عج) قربانی کنید و یا برای شادی شهداء و هر نیت خیرخواهانه دیگر ما در خدمت شما هستیم و در تلاشیم که خیرات و مبرات شما را به سمت حمایت از فعالان قرآنی و فرهنگی و همچنین نیروهای ارزشی و انقلابی هدایت کنیم.

توضیحاتی درباره پویش قرآنی نذر قربانی:

امام باقر علیه السلام :
❤️ انَّ اللَّهَ یُحِبُّ هِراقَهَ الدِّماءِ وَ إطعامَ الطَّعامِ
خداوند قربانی کردن و اطعام کردن را دوست دارد (المحاسن ، ج ۲ ، ص ۱۴۳)

قربانی و اطعام کردن از سنت ‌های زیبای اسلامی است که نتایج فردی و اجتماعی زیادی دارد. تا جایی که برای این امر، قرض نمودن جایز است. هم‌چنان که پیامبر به همسرشان ام سلمه اینچنین سفارش کردند: «اسْتَقْرِضِی وَ ضَحِّی فَإِنَّهُ دَیْنٌ مَقْضِی‏؛ قرض کن و قربانی نما که پول آن قرض پرداخت می‌ شود.» (من لایحضره الفقیه،ج2،ص213)

البته اگر کسی توانایی مالی اندکی دارد؛ می‌تواند به صورت مشترک در قربانی شریک شده و با سهمی هر چند کم از آن آثار و نتایج بهره ببرد.

اگر بیمار و یا مشکل حادی دارید، و یا اگر مایلید سلامتی فرزندتان را با عقیقه و قربانی کردن برای خدای قادر و متعال بیمه کنید، و یا قصد دارید برای اموات و درگذشتگان خود خیراتی داشته باشید، و یا اینکه برای سلامتی امام زمان(عج) و تعجیل در ظهور حضرت قربانی کنید، و یا برای شادی شهداء و هر نیت خیرخواهانه دیگر، ما در خدمت شما عزیزان نیکوکار هستیم و در تلاشیم که خیرات و مبرات شما نیک اندیشان قرآن دوست به سمت حمایت از فعالان قرآنی و فرهنگی و همچنین نیروهای ارزشی و انقلابی هدایت شود.

برای پرداخت هزینه قربانی به صورت مستقیم و یا از طریق کارت‌های بانکی، به روش زیر عمل نمایید:

مشارکت در پویش قرآنی نذر قربانی

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

حمایت قرآنی

در صورت تمایل به حمایت از فعالیت‌های قرآنی و نیز مشارکت در توسعه و گسترش آموزه‌های قرآن کریم و معارف دینی، از طریق این بخش کمک‌های نقدی خود را به صورت مستقیم واریز نمایید.