https://etratesamet.ir/?p=2525
				
			
سامانه خدمات قرض الحسنه اسلامی، برای اولین بار، جهت ارائه تسهیلات بدون ربا به فعالان قرآنی و فرهنگی، از طریق ایجاد ارتباط بین خیرین و قرآنیان، افتتاح گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی عترت صامت، سامانه خدمات قرض الحسنه اسلامی، برای اولین بار، جهت ارائه خدمات تسهیلات بدون ربا به فعالان قرآنی و فرهنگی، از طریق ایجاد ارتباط بین خیرین و قرآنیان، افتتاح گردید.

آشنایی

با کمی پرس و جو متوجه خواهید شد که اهل قرآن از تسهیلات ویژه دولتی و حاکمیتی برخوردار نیستند. این عزیزان برای گرفتن وام قرض الحسنه بدون ربا، با مشکلات عدیده‌ای مواجه هستند. به همین خاطر بر آن شدیم تا با راه‌اندازی سامانه‌ای مردم نهاد، ارتباط سازنده و مشکل گشایی، بین خیرین و فعالان قرآنی ایجاد نماییم. سامانه خدمات قرض الحسنه اسلامی موجب می‌شود قرآنیان امکان بهره‌مندی از حمایت خیرین را داشته باشند. ضمن اینکه خیرین قرآنی و فرهنگی نیز امکان هدفمندی نذورات و حمایت‌های خود را خواهند داشت.
0
نظر شما چیست؟x

قابل ذکر است، علی رغم تأکیدات موکد روایات اسلامی مبنی بر اکرام اهل قرآن، متأسفانه وضعیت معیشت فعالان قرآنی و فرهنگی، در شأن جامعه اسلامی نیست. به همین علت لازم است که متدینین و مردم نیک‌اندیش، خود آستین همت بالا زنند. و با شناسایی و حمایت از این نیروهای ارزشی، از شعار الهی و اهل قرآن و عترت حمایت نمایند.

نحوه استفاده

متقاضیان محترم مشخصات خود و مبلغ وامی که به آن نیاز دارند را به همراه شرح نیازشان به وام قرض‌الحسنه را ثبت می‌نمایند. و در بخش متقاضیان وام در معرض دید خیرین قرار می دهند.

خیرین نیز می توانند سوابق فعالیت‌های قرآنی و فرهنگی افراد متقاضی را مشاهده کنند. و با فرد متقاضی ارتباط بگیرند. و در صورت تمایل نسبت به رفع نیاز این عزیزان اقدام نمایند.

هشدار

البته پایگاه قرآنی عترت صامت فقط به عنوان رابط و معرفی کننده عمل می‌نماید. و این پایگاه در خصوص صحت و سقم اطلاعات وارد شده توسط متقاضیان و یا سوء استفاده‌های احتمالی کلاهبرداران از این سامانه و درستی اسناد و مدارکی که فی‌مابین متقاضیان و خیرین رد و بدل می شود، هیچ مسئولیتی نخواهد پذیرفت. و متقاضیان و خیرین می‌بایست نسبت به امور حقوقی و قانونی شخصاً دقت نظر داشته باشند.

خیرین – مشاهده متقاضیان

متقاضیــان – درخواسـت وام

1 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها