شعار سال 1
				
					etratesamet.ir/?p=3035
				
			
انتشار رسمی نرم‌افزارهای رزاق، حفظ جزء 30 حنانه خلفی، علامات و الفباگو در کافه بازار

به گزارش پایگاه قرآنی عترت صامت، مدیر مسئول این پایگاه از انتشار رسمی نرم‌افزارهای رزاق، حفظ جزء 30 حنانه خلفی، علامات و الفباگو در کافه بازار خبر داد و خواست ما را در کافه بازار دنبال کنید…

افشارنیا گفت: ما ضمن تکمیل و ارتقاء این برنامه‌ها، مصمم به تولید نرم افزارهای جدید و کاربردی در عرصه‌های مختلف قرآنی و فرهنگی هستیم و به همین خاطر از همه عزیزان و خیرین ارجمند دعوت به عمل می‌آید و از همراهان قرآنی تقاضا می‌شود ما را در کافه بازار همراهی نمایید.

قبل از این نیز، برنامه‌هایی همچون تصحیح قرائت نماز و مشق عشق در بازار منتشر شده بود. و بنا داریم به توفیق الهی این دو برنامه را نیز متحول و در دسترس قرآن دوستان عزیز قرار دهیم.

وی افزود برنامه رزاق کار جدیدی است که به زودی مشخصات آن به اطلاع عزیزان خواهد رسید.

این فعال قرآنی ادامه داد: کارهای جدید و فاخری در دست طراحی و تولید داریم. که نیاز به همراهی خیرین، مسئولین و همه دغدغه‌مندان خصوصاً در دولت انقلابی و مردمی سیزدهم مطابق با شعار سال است. تا با رفع موانع تولید و حمایت از برنامه‌های دانش بنیان قدمی در حوزه فرهنگ قرآنی برداشته شود.

شما می توانید از طریق زیر ما را در کافه بازار همراهی نمایید:

همراهی در کافه‌بازار

حـمـایـت خیـریـن ✔️

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

حمایت قرآنی

در صورت تمایل به حمایت از فعالیت‌های قرآنی و نیز مشارکت در توسعه و گسترش آموزه‌های قرآن کریم و معارف دینی، از طریق این بخش کمک‌های نقدی خود را به صورت مستقیم واریز نمایید.