هدایت به بالای صفحه

عترت صامت

مرکز خدمات قرآنی و فرهنگی

عترت صامت

مرکز خدمات قرآنی و فرهنگی

در این پایگاه موضوعات مختلفی اعم از موضوعات قرآنی، ولایی، آموزشی، فرهنگی، هنری، اجتماعی، سیاسی و … ارائه می‌گردد.

طبقه بندی موضوعی
بایگانی
آخرین نظرات

حنانه خلفی

در صورتی که مایل باشید فرزند شما در مسیر صحیح حفظ و قرائت قرآن کریم قرار گیرد، نیازمند ابزاری کمک آموزشی (همچون نرم افزار اندرویدی جزء 30 حنانه خلفی) هستید که در این مسیر به شما کمک نماید و در عین تخصصی بودن و رعایت استانداردهای آموزشی از سادگی و جذابیت لازم برخوردار باشد.

نرم افزار اندرویدی جزء 30 حنانه خلفی که توسط افشارنیا یکی از فعالان مجرب قرآنی در پایگاه قرآنی عترت صامت طراحی و تولید گردیده دارای چنین ویژگی‌های منحصر به فردی است که به گفته این فعال قرآنی:

بنده این برنامه را برای فرزندان خودم طراحی نمودم و بحمدالله بازخورد خوبی هم در بر داشته است؛ امیدوارم برای شما نیز قابل استفاده باشد.

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۵ مرداد ۰۲ ، ۲۲:۰۹
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۰ مرداد ۰۲ ، ۲۲:۳۰
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۰ مرداد ۰۲ ، ۱۸:۵۴
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۹ مرداد ۰۲ ، ۰۰:۱۹

 

پویش قرآنی هدیه به آسمانی‌ها

با توجه به اهمیت هدیه تلاوت قرآن کریم به درگذشتگان به خصوص پدر و مادر و توجه خاصی که در آیات و روایت به این امر مهم شده است بر آن شدیم تا امکان انجام صحیح این عبادت را توسط افراد متخصص فراهم آوریم و از این طریق بتوانیم از فعالان قرآنی حمایت به عمل آوریم.

رزاق
به گزارش پایگاه قرآنی عترت صامت، مدیر مرکز خدمات قرآنی و فرهنگی عترت صامت از تولید و انتشار نرم افزار(اندرویدی) حسابداری آسان "رزاق" در این پایگاه فرهنگی خبر داد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۷ مرداد ۰۲ ، ۲۱:۱۹

آرامش قوی (تجوید نماز)

به گزارش پایگاه قرآنی عترت صامت، افشارنیا مدیر پایگاه خدمات قرآنی و فرهنگی عترت صامت از تولید نرم افزار آموزش صحیح نماز خواندن در این پایگاه قرآنی خبر داد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۷ مرداد ۰۲ ، ۲۰:۲۳

مشق عشق

مدیر مرکز خدمات قرآنی و فرهنگی عترت صامت از تولید و انتشار نرم افزار قرآنی مشق عشق در این پایگاه قرآنی خبر داد.

به گزارش پایگاه قرآنی عترت صامت مدیر مرکز خدمات قرآنی و فرهنگی عترت صامت از تولید و انتشار قرآن اندرویدی مشق عشق در این پایگاه قرآنی خبر داد.

این فعال قرآنی در خصوص این نرم افزار کاربردی گفت: این برنامه بر اساس استانداردهای حفظ و قرائت قرآن‌کریم طراحی گردیده، به گونه‌ای که نه تنها قابل استفاده عموم بلکه ابزار کمک‌آموزشی خوبی برای اساتید و نخبگان رشته‌های مختلف قرآنی علی‌الخصوص قاریان بین‌المللی، حافظان محترم قرآن‌کریم و همچنین فعالان و مدرسان صراط نورانی قرآن مجید است.
افشارنیا افزود خصوصیات منحصربفردی که در طراحی این برنامه قرآنی به کار گرفته شده آن را از سایر برنامه‌های مشابه که عمدتا غیر ایرانی هستند متمایز نموده. فلذا نیازمند حمایت و دلسوزی برادرانه همه شما عزیزان، مسئولین متعهد و دوستداران کلام خداست.

 

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۷ مرداد ۰۲ ، ۱۸:۱۳

عترت صامت

متأسفانه به دلیل مشکلات مالی موفق به حفظ سایت وردپرسی قبلی که با تلاش بسیار زیاد راه اندازی شده بود نشدیم؛ و از این به بعد با خدماتی محدودتر در خدمت دوستان هستیم. (ان شاء الله)

دوستانی که مایل به همکاری با در بخش‌های مختلف من‌جمله تولید محتوی، آموزش و حمایت مالی هستند در خدمتیم:

شماره شبا

شماره کارت (امین افشارنیا)

درگاه پرداخت شماره تماس
IR070170000000337689908008 6037997225416115 اینجا ضربه بزنید 09190495425 (افشارنیا)

 

 
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۵ مرداد ۰۲ ، ۱۵:۱۴
مدیر