https://etratesamet.ir/?p=2241
				
			
با توجه به اهمیت هدیه تلاوت قرآن کریم به درگذشتگان به خصوص پدر و مادر و توجه خاصی که در آیات و روایت به این امر مهم شده است بر آن شدیم تا امکان انجام صحیح این عبادت را توسط افراد متخصص فراهم آوریم و از این طریق بتوانیم از فعالان قرآنی حمایت به عمل آوریم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی عترت صامت، پویش قرآنی هدیه به آسمانی‌ها، انجام تخصصی و حرفه‌ای ختم قرآن کریم و هدیه آن به درگذشتگان خصوصاً پدر و مادر، توسط حافظان و قاریان قرآن کریم و در راستای حمایت از فعالان قرآنی برنامه ریزی شده است.

مقدمه:

یکی از سنت‌های خوب قرآنی، ختم قرآن کریم و مجالس پرفیض این آئین اسلامی است. عده‌ای از مومنین جهت برآورده شدن حاجات و یا به نیت بهره‌مندی از فضیلت بسیار زیاد تلاوت قرآن کریم، برای خود و درگذشتگان انجام می‌دهند.

مرسوم است که بانیان خیر در این‌گونه مجالس با اطعام و پذیرایی از میهمانان، زمینه برپایی هرچه باشکوه‌تر این محافل قرآنی را مهیا می‌سازند.

ممکن است مثل هر موضوع دیگری، این سنت حسنه دچار افراط و تفریط گردد. ولی نمی‌توان تأثیر این محافل نورانی را در جذب عموم مردم بخصوص نوجوانان و جوانان به انس و الفت بیشتر با کلام الهی، به واسطه برگزاری مراسم و مجالس ختم قرآن و اطعام مؤمنین نادیده گرفت.

اصل مطلب:

شاید شما هم مایل به برگزاری چنین مجالسی باشید؛ ولی شرایط لازم جهت بهره‌مندی از این آئین اسلامی ندارید. اینجاست که می‌توانید از طریق پویش قرآنی هدیه به آسمانی‌ها و با تأمین همه یا بخشی از هزینه‌های این فرهنگ قرآنی، ضمن برخورداری از فیض معنوی برگزاری این محافل قرآنی، از حافظان و قاریان قرآن کریم که ممکن است بعضاً به لحاظ معیشتی و اقتصادی نیازمند هم باشند، حمایت نمایید.

 

شرایط و ضوابط:

  • سفارشات ختم قرآن، ختم صلوات و قرائت ادعیه شما به افراد حافظ و یا قاری تعیین هویت شده واگذار می گردد.
  • هر سفارش جداگانه انجام می‌گردد.
  • بخشی از هزینه به پایگاه تعلق می‌گیرد و برای فعالیت‌های مختلف قرآنی، ترویجی و تبلیغی صرف خواهد شد و بخشی دیگر به افرادی که به عنوان ختم کننده سفارش شما واگذار شده است تعلق می‌گیرد.
  • موسسه مختار است که سفارش شما را به افرادی که صلاحیت دارند واگذار نماید.
  • در صورتیکه سفارش شما مدت دار و یا تعداد زیادی است، با شماره 09190495425 تماس حاصل فرمایید.
  • برای پرداخت هزینه سفارشات خود از طریق دکمه‌های زیر اقدام نمایید.
  • سفارش شما بین ۱ تا ۱۴ روز انجام می شود.

 

برای ثبت سفارش و شرکت در طرح گل آسمانی به روش زیر عمل نمایی:

دسته گل آسمانی (ختم کل قرآن کریم)

چند شاخه گل آسمانی (ختــم یک جزء)

یک شاخه گل آسمانی (ختم یک سوره)

 

اگر مایلید سفارش شما در معرض دید عموم قاریان (خارج از محدوده نظارت پایگاه) قرار گیرد از دکمه زیر استفاده کنید. (بدیهی است کارشناسان ما نظارتی بر روند انجام ختم ها نخواهند داشت و احراز صحت تلاوت قاریان و مبالغ درخواستی آنان با خود شماست)

درخواست عمومی

جذب قاری جهت انجام ختومات:

قــاری هـســـتـم – عـضـویـت

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها