https://etratesamet.ir/?p=3133
				
			

به گزارش پایگاه قرآنی عترت صامت، مدیر پایگاه خدمات قرآنی و فرهنگی عترت صامت از تولید و انتشار نرم افزار آموزش صحیح نماز خواندن در این پایگاه قرآنی خبر داد.

افشارنیا ایده پرداز و طراح این نرم افزار اندرویدی گفت: اين برنامه بر اساس دوره‌هاي آموزشي تجويد و تصحيح قرائت نماز به کارشناسي استاد موسوي بلده تدوين شده است.

آموزش آسان و حرفه‌ای قرائت صحیح نماز

این فعال قرآنی با اشاره به اهمیت فریضه نماز گفت: بسیاری از مردم ما و حتی برخی از علما و طلاب با قرائت صحیح نماز آشنا نیستند. و یا علاقمندند تا نماز خود را زیبا و به صورت عربی صحیح بخوانند. ولی روش آن را نمی دانند. و یا گمان می کنند که می بایست زمان زیادی را به مطالعه و یادگیری زبان عربی مشغول شوند. توجه به چنین نکاتی ما را بر آن داشت تا با تولید این نرم افزار و با آموزش آسان و حرفه‌ای قرائت صحیح نماز این مسئله را حل نماییم.

ویژه ایرانیان عزیز و فارسی زبانان گرامی

وی افزود این برنامه ویژه ایرانیان عزیز و فارسی زبانان گرامی است. که در چند بخش ساده کل قرائت نماز را به شما آموزش می دهد.

تجوید اذان، اقامه، حمد، سوره و اذکار
مدرس قرائت قرآن کریم در خصوص دیگر کاربردهای نرم افزار آموزش صحیح نماز خواندن گفت: آموزش تجوید، اذان، اقامه، حمد، سوره و اذکار نمار در این برنامه تعبیه شده است. و کاربر به راحتی در بخش مربوطه به فراگیری کلمات اصلی قرائت نماز می پردازد.

با تدریس شیوای استاد موسوی بلده

محقق قرآنی بیان داشت: آموزش نماز در این نرم افزار، توسط استاد موسوی بلده از اساتید و پیشکسوتان برتر قرائت قرآن کریم صورت گرفته است.

یادگیری سریع در محیطی جذاب

یادگیری سریع در محیطی جذاب و معنوی آخرین موردی بود که افشارنیا در خصوص کاربردهای نرم افزار آموزش قرائت نماز به آن اشاره نمود.

حمایت از فعالیت‌ها

استاد حفظ و قرائت قرآن کریم گفت: در زمینه تلاوت قرآن کریم طرح‌هایی بزرگ و در سطح بین الملل داریم. که متأسفانه به دلیل عدم تأمین اعتبارات لازم، در شرایط اقتصادی فعلی قادر به اجرا نمودن آن نیستیم. و به همین مناسبت از سرمایه‌گذاران و خیرین خیراندیش برای شرکت در این امور اخروی و فرهنگی دعوت به عمل می‌آید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها