قوانین

شرایط و قوانین استفاده از فروشگاه

در این بخش شرایط معامله و داد و ستد اقلام و خدمات پایگاه بیان شده است. لطفاً توجه فرمائید.

استفاده شما از فروشگاه مجازی عترت صامت و سفارش کالا و سایر خدمات از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می‌گردد:

* خرید کالا و خدمات از فروشگاه مجازی عترت صامت، بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

* خدمات و محتویات این پایگاه براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است. مالکیت معنوی اطلاعات موجود در فروشگاه مجازی عترت صامت به مدیر پایگاه متعلق است و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت.

* هر گونه استفاده از محتویات فروشگاه مجازی عترت صامت فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین ذیربط امکان‌پذیر می‌باشد. براى اخذ اجازه کتبی لطفا به یکی از روش‌های ذکر شده در بخش ‘تماس با ما’ با ما تماس بگیرید. نقل قول از محتویات فروشگاه مجازی عترت صامت برای پایگاه‌ها و صفحات مجازی شخصی که منافع غیر تجاری را دنبال می‌کنند، با ذکر منبع مجاز است.

* کاربران متعهد هستند که در دسترسی به فروشگاه مجازی عترت صامت مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا و خدمات را دنبال نکنند.

* کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می‌باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

* فروشگاه مجازی عترت صامت هیچ‌گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد پایگاه‌هایی که می‌تواند ناشى از عواملی که خارج از حوزه مدیریت این پایگاه می‌باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی‌پذیرد.

* تمام ابزاری که در فروشگاه مجازی عترت صامت با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می‌شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد.

* ارتباط فروشگاه مجازی عترت صامت با کاربران فقط از طریق www.etratesamet.ir بر قرار می‌گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در پایگاه درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می‌پذیرد. فروشگاه مجازی عترت صامت به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا متعهد است حتی‌المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

© مالکیت معنوی محتویات فروشگاه مجازی عترت صامت شامل قانون حق تکثیر شده و متعلق به مدیر پایگاه می‌باشد.

بستن