دسته‌بندی نشدهمدیر‌پایگاه

قرآن از ما چه می خواهد

روحانی نمای مکار و حیله گر / مردم ظاهربین و ساده لوح / رهبری دانا و مقتدر از نگاه قرآن کریم

نام دیگر قرآن کریم فرقان به معنای جداکننده حق از باطل است و سوره ای از قرآن نیز با همین اسم نازل گردیده است.

این همه توجه به تلاوت، تدبر و حفظ قرآن کریم برای این است که ما بتوانیم توسط قرآن کریم راه حق و باطل را تشخیص داده و در صراط مستقیم الهی گام برداریم.

اگر مردم ما با کتاب خدا بیشتر مأنوس بودند وضعیت جامعه ما به گونه بهتری بود و شر اشرار و منافقین که خطرشان خیلی بیشتر از دشمنان خارجی است کمتر می شد. به عباردت دیگر اگر ما بخواهیم از شر فتنه ها و خیانت خائنان در امان بمانیم باید به کتاب الله و دامان رهبر جامعه اسلامی پناه آوریم.

متأسفانه از ابتدای انقلاب اسلامی اکثر افرادی که ملبس به لباس روحانیت بودند به علت دور بودن از کتاب خدا و معارف دینی و نیز عدم داشتن تقوای کافی و روحیه جهادی و انقلابی و نیز خودشیفتگی و قدرت طلبی از مسیر حق و عدالت بیرون رفته و مردم را نسبت به اسلام و ارزشها بدبین نمودند.

امروز نیز شاهدیم که فردی که نام و لباس و ظاهرش کاملاً روحانی نماست ولی عمل او معاویه صفت و یهودمنشانه است با تمام قوا مشغول هتک حیثیت روحانیت اسلام و ارزشهاست.

به راحتی در چشم مردم نگاه می کند و دروغ می گوید، در کاخهای مجلل زندگی می کند، به علی زمانش بددهنی می کند، به دشمن می خندد و با مومنین می جنگد. با مرفهین و مفسدین دوست و با فقرا و مستضعفین در جنگ است. قرآن و ارزشها را به تمسخر گرفته و به آئین یهود و مسیحیت و هر آنچه عیر از اسلام است و بوسیله آن جوانان و مردم بیشتری را سرگرم کرد و فریب داد می بالد.

رهبر نیز حکیمانه و دلسوزانه و امیدوارانه به ارشاد مردم مشغول است تا در تصمیمات بعدی قرآنی تر و ولایی تر و با چشمانی باز انتخاب کنند.

کاش اکثر ما زودتر به خود آییم و با حمایت از رهبر جامعه و قرآنیان و انقلابیون ارزشهای جامعه را احیاء و راه نفوذ و خیانت خائنین را مسدود و راه توسعه و تعالی جامعه را هموار نمایند.

ان شاءالله در ادامه آیات قرآن را در تبین مطالب ذکر شده بیان خواهم نمود.

این مطلب در حال تکمیل شدن است …

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =

بستن